tmf-about

Mermeroutlet.com Hakkımızda
Türk Mermer Deposu Tureks’in bir alt kuruluşudur. Türk Mermer Deposu dünya genelinde projeler ve distribütörler için üretilmiş olan stok fazlası ürünleri indirimli fiyatlardan pazarlamaktadır. Tüm malzemeler stoklarımızda mevcut olup Türkiye Afyon ve İstanbul’daki depolarımızdan gönderime hazırdır. Nezih bir mermer, traverten, kireçtaşı seleksiyonlarımız ve yeni, baş döndürücü dekoratif ürünlerimiz var.

Tureks Şirket Profili
Tureks gelişmiş organizasyon yapısı ve yüksek düzeydeki teknolojisi ile Türkiye’nin 1982’den beri dünya genelindeki müşterilerine yüksek kaliteli ve eşsiz bir Türk mermeri, traverteni, kireç taşı ve oniks ürün seçeneği sunan lider doğal taş şirketlerinden birisidir. Tureks müşterilerini ve çalışanlarını daima yönetim politikasının temel taşı olarak görmüştür.

Tam Müşteri Memnuniyetine Odak
Tureks ürünlerinin ve hizmetlerinin müşterilerinin ihtiyaçlarına ve en zarif doğal taş yüzeylerine – Türk oniksi, mermeri, traverten, kireç taşı ve diğer yüzey ürünleri – yönelik beklentilerine göre sürekli iyileştirilmesine odaklanmaktadır.

Yeni Teknolojilere Yatırım.
Tureks müşterilerine düzenli bir yeni ürün ve uygulama akışı sunan sürekli bir Araştırma ve Geliştirme Programı uygulamaktadır.

Taş Sektöründe Lider.
Tureks tüm dünya genelindeki müşterilerine en güzel Türk mermeri, traverten, kireç taşı ve oniks ürünleri tedarik ederek kuruluşundan beri kendi alanında lider konumda olmak için çalışmıştır.

İleri teknoloji düzeyine sahip ve güvenliğe mümkün olan en fazla dikkatin verildiği bir çalışma çevresi sunmaktadır.
Tureks faaliyetlerini çalışanların güvenliğine en yüksek önceliği tanıyarak geçerli olan İş Sağlığı ve Güvenliği düzenlemelerine uygun olarak yürütmektedir.

Yüksek Etik Standartlar ve Prensipler.
Tureks çalışanlarımız, toplumumuz ve ülkemiz için karşılıklı faydalar elde etmek için faaliyetlerinde mümkün olan en yüksek etik standartlara uymaktadır. Bu ülkede geçerli olan kanunlara ve düzenlemelere uyulmasının ötesine gitmektedir.